Про чани

Що може бути кращим, ніж купання у чані з нагрітою, лікувальною водою на свіжому повітрі у мальовничих Карпатах і в колі сім’ї чи в компанії хороших друзів? Відпочити душою і тілом, милуватися мальовничими Карпатами, відчути гармонію з собою, зібратися з думками, зануритись у мрії й приємні спогади та просто насолодитися атмосферою.

Відпочинок на природі чудово підіймає настрій, покращує самопочуття та дозволяє повністю відволіктись від справ в місті.

Все необхідне для комфортного відпочинку Ви знайдете у нас: прогулянки в лісі, чани, природне джакузі, екскурсії в гори та інше.

Сучасний та функціональний готель зі всім, що потрібно для хорошого відпочинку з сім'єю або коханою людиною.

До Ваших послуг працює ресторан з закарпатською кухнею та великим меню на будь-який смак та потреби.

Купання в чані сприяє загальному покращенню здоров’я, оскільки вода у чані є мінеральною (сірководневою) із спеціальних солених джерел. Вода для чану надходить з самого джерела урочища Камінці, де поклади цієї чудодійної води б’ють з-під землі, як гейзери. Таким чином чан наповнюють лікувальною водою (мінеральною чи ропою), а знизу чани підігрівають дровами. Але сам чан не нагрівається, тому, що зроблений з своєрідного сплаву. Така процедура поліпшує кровообіг, зміцнює імунітет, здійснює терапевтичний вплив на суглоби, регулює артеріальний тиск. Позитивний вплив купання в чані здійснює і на шкіру. Сірководнева вода сприяє загоєнню ран, а омолоджувальні властивості тонізують шкіру обличчя та всього тіла, насичують шкіру киснем та мінералами, роблять її більш пружною.

Наш телефон: +38 (096) 383-58-88

Залишились запитання по нашій туристичній базі? Звертайтесь і ми допоможемо.

Готель
Call Now Button