Про наше Джакузі

Туристична база «Валило» славиться не тільки комфортним відпочинком та лікувально-мінеральним чаном, але і справжнім гуцульським валилом, що робить базу відпочинку особливою на Закарпатті.

Валило – це пам’ятка культури історії гуцулів. На Закарпатті їх залишилось буквально декілька. Ми прагнемо не забувати нашу історію і хочемо, щоб її знали та про неї дізнавалися, тому зробили Валило – місцем відпочинку для туристів. Із давніх-давен гуцули у Валилі прали вироби з вовни, оскільки вода потрапляла з великою силою, бурліла та вимивала вовняні вироби. Зараз це місце відпочинку.

Відпочинок на природі чудово підіймає настрій, покращує самопочуття та дозволяє повністю відволіктись від справ в місті.

Все необхідне для комфортного відпочинку Ви знайдете у нас: прогулянки в лісі, чани, природне джакузі, екскурсії в гори та інше.

Сучасний та функціональний готель зі всім, що потрібно для хорошого відпочинку з сім'єю або коханою людиною.

До Ваших послуг працює ресторан з закарпатською кухнею та великим меню на будь-який смак та потреби.

Валило знаходиться на території туристичної бази «Валило». Закарпатці називають Валило – ``природним джакузі`` і це не безпідставно. Спробувавши один раз, Ви будете знову і знову хотіти відчути цю силу криштально чистої, гірської води, та зануритись в нескінченний потік бульбашок.

Наш телефон: +38 (096) 383-58-88

Залишились запитання по нашій туристичній базі? Звертайтесь і ми допоможемо.

Готель
Call Now Button